Vi har mange års erfaring i produktion af billeder.

✓ Alle vores billeder produceres med den nyeste teknologi
✓ Alle billeder bliver produceret individuelt
✓ Vi fremkalder alle billeder på egne maskiner; det giver god kvalitet og hurtig leveringstid!
✓ Vi er også tæt på ved reklamationer. 
For os er det højeste prioritet at yde den bedste service
✓ Vores medarbejdere er specialister i hele forløbet fra optagelse til print

Skole PhotoCare tilbyder den bedste løsning i søskendefotografering.

Det er ofte et problem, når søskende ikke går på samme skole/institution, men her er vi selvfølgelig fleksible. 
Vi kan tage søskendefoto i vores butikker eller tilbyde en løsning på skolerne.

Dette gælder også syge/omfotografering, hvis en elev ikke har mulighed for at være på skolen på fotodagen, er de altid velkommen i vores butikker

Nordjylland

PhotoCare Aalborg

Østerå 4
9000 Aalborg
Telefon: 98 16 71 77
email: 9000@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Brønderslev

Nygade 36
9700 Brønderslev
Telefon: 9882 0770
email: butik@fotoordre.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Frederikshavn

Danmarksgade 49
9900 Frederikshavn
Telefon: 98 42 19 10
email: frederikshavn@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Thisted

Vestergade 21
7700 Thisted
Telefon: 97 92 12 88
email: thisted@photocare.dk

Skolefoto Login

Midtjylland

PhotoCare Aarhus

Trøjborg Centret 
Otte Rudsgade 98
8200 Aarhus N
Telefon: 86 25 32 11
email: Aarhus@photocare.dk

Skolefoto Login
Photocare Grenaa

Storegade 4
8500 Grenaa
Telefon: 86 32 68 33
email: grenaa@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Herning

Bredgade 14
7400 Herning
Telefon: 97 12 18 28
email: herning@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Horsens

Jessensgade 4
8700 Horsens
Telefon: 75 612422
email: 8700@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Silkeborg

Østergade 14
8600 Silkeborg
Telefon: 86 82 43 44
email: silkeborg@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Viborg

Sct. Mathiasgade 30
8800 Viborg
Telefon: 86 62 45 44
email: viborg@photocare.dk

Skolefoto Login

Sydjylland / Fyn

PhotoCare Fredericia

Danmarksgade 28 A
7000 Fredericia
tlf: 75922454
email: fredericia@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare - Popp Photo Kolding

Jernbanegade 32
6000 Kolding
Telefon: 75 52 00 54
email: kolding@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Nyborg

Nørregade 11
5800 Nyborg
Telefon: 65 31 44 44
email: nyborg@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Odense

DalumCentret
Dalumvej 42-44
5250 Odense SV
Telefon: 66 14 33 90
email: odense@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Ribe

Nederdammen 40
6760 Ribe
Telefon: 75 42 09 83
email: ribe@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Vejen

Nørregade 74
6600 Vejen
Telefon: 75 36 03 22
email: vejen@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Vejle

Nørregade 8
7100 Vejle
Telefon: 75 83 30 88
email: vejle@photocare.dk

Skolefoto Login

Sjælland / Bornholm

PhotoCare Hvidovre

Strandmarksvej 18
2650 Hvidovre
Telefon: 36 78 53 11
email: hvidovre@photocare.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Nykøbing Falster

Østergågade 18
4800 Nykøbing Falster
Telefon: 54 85 34
email: foto@anitasfotoshop.dk

Skolefoto Login
PhotoCare Rønne

Østergade 23
3700 Rønne
Telefon: 5695 5454
email: roenne@photocare.dk
Bestil billeder: Klik her

Skolefoto Login